JAK COFNĄĆ CZAS O 10 LAT?


Czy istnieje coś, dzięki czemu będziemy mogli w naturalny sposób na dłużej zachować młodość?
Czy bez stosowania strzykawki i skalpela jest to możliwe? Dlaczego cały czas to właśnie kolagen jest tym produktem, który najbardziej zyskuje na popularności?
Kolagen kolagenowi nierówny, czy na pewno?

Jeśli zadajesz sobie te lub podobne pytania to czytaj dalej.

Dlaczego kolagen zyskuje na popularności?

Kolagen to słowo bardzo nośne marketingowo. Często nadużywane w marketingu kosmetycznym, a nawet farmaceutycznym. Firmy, które to odkryły prześcigają się więc z produkcją kosmetyków i suplementów diety z kolagenem. Wiele z nich produkuje coś co nazywa kolagenem, a co w rzeczywistości jest zwykłą padliną peptydową, nie mającą nic wspólnego z żywym aktywnym biologicznie białkiem kolagenowym. Jednak biorąc pod uwagę historię tego fenomenalnego białka i jego działanie na organizm ludzki, człowiek w pewnym momencie przestaje się dziwić… Przecież każda dobra firma kosmetyczna chciałaby mieć u siebie produkt który jest sensacją na skalę światową.

Nie każda jednak ma, a kolagen kolagenowi nie jest równy.

Żeby zrozumieć, o co toczy się cała gra, trzeba wiedzieć czym dla nas – ludzi jest kolagen.

KOLAGEN to najważniejsze białko naszego organizmu, to proteina młodości. Stanowi ponad 30 % masy białka ludzkiego i aż 70 % białek skóry. Wraz z elastyną tworzą w skórze właściwej elastyczną siateczkę, która nadaje jej sprężystość i jędrność, wiąże wodę, i stanowi o kondycji tkanki łącznej czyli w istocie o kondycji całego naszego organizmu.

Białko to odpowiada za kondycję wszystkich naszych narządów, organów, tkanek. Kolagen to nasze stawy, ścięgna kości, ściany naczyń krwionośnych. Pływamy w rzece kolagenu, nie mamy go tylko w moczu i żółci. Jest dla nas tak samo ważny, jak krew.

Jego systematyczna produkcja trwa mniej więcej do 25 roku życia. To jest moment, który medycyna uznaje, że wkraczamy w okres starzenia. Produkcja kolagenu spowalnia i następuje coraz większa degradacja. Oczywiście nie ma reguły, bo każdy organizm jest inny. Biorąc pod uwagę środowisko w jakim żyjemy, to co jemy, jaki tryb życia prowadzimy u każdego, może to być różny czas…
Na czym polega fenomen kolagenów Natywnych, produktów, które my Państwu oferujemy?

Kolageny Natywne natychmiast po aplikacji napinają i uelastyczniają skórę. Na trwały efekt rewitalizujący trzeba poczekać około 110 dni. Tyle bowiem trwa w skórze wymiana naszego kolagenu ustrojowego. Jednak pierwsze efekty nawilżenia i dobrego odżywienia skóry u większości osób widoczne są już od pierwszego użycia.

Najnowsze badania przeprowadzone w Specjalistycznym Laboratorium Badawczym ITA- TEST s.c w Warszawie pod kontrolą lekarza dermatologa i kosmetolog wykazały, że podczas 4 tygodni:

– Kolagen był bardzo dobrze tolerowany i nie wywoływał podrażnień u żadnej z probantek.
– Nawilżał i napinał skórę.
– Jest odpowiedni do codziennej pielęgnacji, każdego rodzaju cery, skóry twarzy, również wrażliwej.
– Badania aparaturowe potwierdziły, że po regularnym stosowaniu kolagenu natywnego mierzalne nawilżenie skóry wzrosło na badanej grupie średnio o 34% do wartości przed aplikacją.

Badania te wykazały również, że kolagen stosowany regularnie miał działanie wygładzające i wypłycające zmarszczki.

Średnia redukcja długości zmarszczki od 15% do 38 %
Średnia redukcja głębokości zmarszczki od 10% do 30 %
Ponadto probantki zauważyły następujące walory użytkowe produktu
– łatwo się rozprowadza na skórze 90%
– szybko się wchłania 95%
– po aplikacji pozostawia odpowiedni film 95%
– skóra nie była nieprzyjemnie ściągnięta 80%
– duża wydajność 75%

źródło; Colway International

W naszej ofercie znajdziesz kolageny Natywne produkty, które biotechnologicznie wyprzedzają podobne na rynku o kilka lat. Odporne na temperaturę o pH 5,5. mogące emulgować się z innymi substancjami Po wielu latach testów, używania przez nas i naszych znajomych wiemy, że kolageny natywne mają silne działanie regenerujące tkanki nie tylko skóry; ale również dziąseł, stawów, kości włosów, paznokci organów wewnętrznych… Te informacje to tylko mała część tego co już dziś wiemy o tym unikalnym produkcie.
Kolagenowi oraz produktom z kolagenem warto przyjrzeć się bliżej … ale tym zajmiemy się w kolejnych artykułach.

Dodaj komentarz